براتون داستان عمل بینی داداش بزرگه رو گفتم ؟ توی خانواده ما فقط داداش بزرگه دماغش طبیعی و خوش فرم بود که اونم به لطف پولیپ و انحراف کارایی نداشت :/

سرباز که شد تصمیم گرفت بره عمل کنه .به این صورت که من مشهد بودم زنگ زد گفت من چقدر دستت پول دارم ؟ گفتم اینقدر ‌. گفت من بیمارستان بقیه الله ام میخوام عمل کنم . من

البته از اون روزی که اینو به من گفت حداقل ۱۰ روز دیر تر عمل شد ولی خب استرسش رو داشتم کلا ! 

پنجشنبه قرار شد عمل کنه و از اونجایی که هیچکس براش اهمیت نداره که ما چیکار میکنیم ، دوستش باهاش رفت به عنوان همراه ، دستشم درد نکنه . پنجشنبه من طبق معمول بشور و بساب داشتم ، مامان خونه بود . گفتم یه سوپ بپزم برای داداش بزرگه و تلفنی و sms ای پیگیر عمل و کارش بودم . عصر زنگ زدم به مامان که خبر داری ازش ؟ گفت نه عمل کنه خودش میاد گفتم سوپ میکس شده باید بخوره ها براش پختی ؟ گفت نه آش داریم همونو بخوره

غروب رفتم براش چند تا آب میوه و آب کرفس گرفتم  دامادک اومد سوپ رو ورداشتم رفتیم بهش سر زدیم . دیدم آش شون یه چیزی توی مایه های آش دندونیه ( پر گندم و نخود لوبیا ) و بسیار سفت :/ به زور یه کم بهش آب میوه و آب کرفس دادم ، که هنوز که هنوز میگه میخوام انتقام اون روزی که یه زور آب کرفس ریختی توی حلقم رو ازت بگیرم . سوپ آوردم بهش بدم که مامان نزاشت و خودش ریخت توی حلقش . بعد بهش گفتم بازم میخوری ؟ گفت نه ! مامان همه رو رو ریخت توی صورتم ، دیگه نمیخورم ‌. گفتم تو با اون هیکل آخه مگه با یه پیاله سوپ سیر میشی ؟ یه پیاله دیگه آوردم خودم دادم خورد . روز دوم سوپش تموم شده بود ازش پرسیدم چی داری بخوری ؟ گفت هوا بعد فهمیدم روزای بعدی مامان براش سوپ و حلیم خریده .

.

حالا به مامانم میگم میخوام فلان کار رو کنم میگه کی ازت نگه داری میکنه ؟؟؟؟ به داداش بزرگه اشاره کردم گفتم این . گفت کی برات غذا میپزه؟؟؟ گفتم خودم ! بعد اشاره کرد به داداش بزرگه که من یدونه دختر بیشتر ندارما حواست باشه

بعد داداش بزرگه گفت پ چطور یه جوری به من سوپ میدادی که خفه شم ؟؟ گفت دو تا پسر دارم خب . تو میمردی یکی دیگه داشتم

من مطمئنم ما دو تا سر راهی ایم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آژانس مسافرت هوایی و جهانگردی سفرسازان پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی تکنو دانلود(TECNO DOWNLOAD) موزیک پلیر خرید کاندوم,فروش کاندوم,قیمت کاندم زندگی رم کرده است!.. زندگي و خانواده دیجی دانلود مقالات فناوری پرایم دانلود