فکر کنم آقاتمیزی رو بشناسید دیگه . قرار بود وقتی میاد ساختمان رو تمیز کنه ما براش ۲ تا لیوان چای بزاریم . ما براش یه فلاسک یک لیتری خریدیم . من اونو براش پر چای میکنم و با یه لیوان و قندون و گاهی چند تا بیسکویت میزارم .
به لکه گریز بودن منم احتمالا واقفید. قضیه اینجاست که من مثلا هر دوماه لیوان های خودمونو با وایتکس میشورم . نمیدونم چجوری تمیزی از لیوانش استفاده میکنه که هر سری انگار یکماهه رنگ ریکا به خودش ندیده و من هر هفته مجبورم با وایتکس بشورمش. این سری دیرم توی قندونش چای ریخته و قند ها رو خراب کرده و این بار اول و دومش هم نیست :/ . به دامادک گفتم اینجا رو ببین ، چجوری توی قندونش چای میریزه ؟؟ میگه شاید میخواد قند هاش رو عوض کنی . گفتم بیخود .
راستش قبلا میدیدم اینجوری شده قندونش رو میشستم و قندهاش رو عوض میکردم . اما این سری گفتم بچه که نیست . خودش باید حواسش به این چیزا باشه دیگه لیوانش رو هم وایتکس نزدم
یبارم فلاسک رو تا خرخره پر نکردم ، حدود یه استکان آب جوش کمتر ریختم چون فکر کردم چاییش کمرنگ میشه . به دامادک گفته بود فلاسک نصفه بود !!! گفتم حقشه منم مثل مدیر قبلی فقط دو تا لیوان چایی بزارم براش تا حساب کار دستش بیاد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرویس یخچال فریزر کرج تهران خودنویس Jason خاطرات... نظافت صنعتی تبلیغات ارزان morning star گاهی برای خنده دلم تنگ میشود Jon